Suport për blerje !

Zmeriluese e drejte me qafe te gjate 750 W

10,500 L

Zmeriluese e drejte me qafe te gjate 750 W

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Zmeriluese e drejte me qafe te gjate 750 W 10,500 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zmeriluese e drejte me qafe te gjate 750 W