Zmeriluese Drejtekendore

Zmeriluese Drejtekendore

4,500 L

Marka:INGCO

Zmeriluese Drejtekendore 320 W , 180 x 90 mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zmeriluese Drejtekendore”