Zmeriluese Drejtekendore
Vlerësuar me 0 nga 5

Zmeriluese Drejtekendore

6,900 L

Marka:INGCO

Zmeriluese Drejtekendore 350 W, 110 x 220 mm


Kodi: FS35028

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zmeriluese Drejtekendore”