Zinxhir 25
Vlerësuar me 0 nga 5

Zinxhir 25

1,350 L

Marka:INGCO

Zinxhir 25 cm per motosharre GCS5261011


Kodi: AGSC51001

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zinxhir 25”