Suport për blerje !
Ofertë!

YT-84959 – Zinxhir top 3/8″ 1.1mm / 816 dhembe

Çmimi origjinal qe: 17,000 L.Çmimi i tanishëm është: 14,500 L.

-15%

Zinxhir top 3/8″ 1.1mm / 816 dhembe

YT-84959 - Zinxhir top 3/8" 1.1mm / 816 dhembe 17,000 L Çmimi origjinal qe: 17,000 L.14,500 LÇmimi i tanishëm është: 14,500 L.
Brand:YATO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zinxhir top 3/8″ 1.1mm / 816 dhembe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “YT-84959 – Zinxhir top 3/8″ 1.1mm / 816 dhembe”