Suport për blerje !
Ofertë!

Y301/0020 – Tape me Ngjitje Femer, 20 PN25 (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 60 L.Çmimi i tanishëm është: 50 L.

-17%

Tape me Ngjitje Femer, 20 PN25 (10 cope)

Y301/0020 - Tape me Ngjitje Femer, 20 PN25 (10 cope) 60 L Çmimi origjinal qe: 60 L.50 LÇmimi i tanishëm është: 50 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tape me Ngjitje Femer, 20 PN25 (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Y301/0020 – Tape me Ngjitje Femer, 20 PN25 (10 cope)”