Suport për blerje !
Ofertë!

Y271/2003 – Manikote Femer 20 x ½” PN25 (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 190 L.Çmimi i tanishëm është: 175 L.

-8%

Manikote Femer 20 x ½” PN25 (10 cope)

Y271/2003 - Manikote Femer 20 x ½” PN25 (10 cope) 190 L Çmimi origjinal qe: 190 L.175 LÇmimi i tanishëm është: 175 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote Femer 20 x ½” PN25 (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Y271/2003 – Manikote Femer 20 x ½” PN25 (10 cope)”