Suport për blerje !
Ofertë!

Y270/0025 – Manikote Lisho 25 x 25, PN25 (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 46 L.Çmimi i tanishëm është: 40 L.

-13%

Manikote Lisho 25 x 25, PN25 (10 cope)

Y270/0025 - Manikote Lisho 25 x 25, PN25 (10 cope) 46 L Çmimi origjinal qe: 46 L.40 LÇmimi i tanishëm është: 40 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote Lisho 25 x 25, PN25 (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Y270/0025 – Manikote Lisho 25 x 25, PN25 (10 cope)”