Suport për blerje !
Ofertë!

Y244/2003 – Manikote M/F, 20 x ½” PN25 (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 340 L.Çmimi i tanishëm është: 290 L.

-15%

Manikote M/F, 20 x ½” PN25 (10 cope)

Y244/2003 - Manikote M/F, 20 x ½” PN25 (10 cope) 340 L Çmimi origjinal qe: 340 L.290 LÇmimi i tanishëm është: 290 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote M/F, 20 x ½” PN25 (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Y244/2003 – Manikote M/F, 20 x ½” PN25 (10 cope)”