Suport për blerje !
Ofertë!

Y243/2520 – Monikote Reduksion 25 x 20 PN25 (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 58 L.Çmimi i tanishëm është: 50 L.

-14%

Monikote Reduksion 25 x 20 PN25 (10 cope)

Y243/2520 - Monikote Reduksion 25 x 20 PN25 (10 cope) 58 L Çmimi origjinal qe: 58 L.50 LÇmimi i tanishëm është: 50 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Monikote Reduksion 25 x 20 PN25 (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Y243/2520 – Monikote Reduksion 25 x 20 PN25 (10 cope)”