Suport për blerje !
Ofertë!

Y134/2003 – Ti me Fileto Mashkull 90°, 20 x ½” x 20 PN25 (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 330 L.Çmimi i tanishëm është: 290 L.

-12%

Ti me Fileto Mashkull 90°, 20 x ½” x 20 PN25 (10 cope)

Y134/2003 - Ti me Fileto Mashkull 90°, 20 x ½” x 20 PN25 (10 cope) 330 L Çmimi origjinal qe: 330 L.290 LÇmimi i tanishëm është: 290 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ti me Fileto Mashkull 90°, 20 x ½” x 20 PN25 (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Y134/2003 – Ti me Fileto Mashkull 90°, 20 x ½” x 20 PN25 (10 cope)”