Suport për blerje !
Ofertë!

Y130/0020 – Ti Lisho 20 x 20 x 20 90°, PN25 (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 48 L.Çmimi i tanishëm është: 45 L.

-6%

Ti Lisho 20 x 20 x 20 90°, PN25 (10 cope)

Y130/0020 - Ti Lisho 20 x 20 x 20 90°, PN25 (10 cope) 48 L Çmimi origjinal qe: 48 L.45 LÇmimi i tanishëm është: 45 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ti Lisho 20 x 20 x 20 90°, PN25 (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Y130/0020 – Ti Lisho 20 x 20 x 20 90°, PN25 (10 cope)”