Suport për blerje !
Ofertë!

Y091/2003 – Brryl F/F 90°, 20 x ½” PN25 (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 210 L.Çmimi i tanishëm është: 190 L.

-10%

Brryl F/F 90°, 20 x ½” PN25 (10 cope)

Y091/2003 - Brryl F/F 90°, 20 x ½” PN25 (10 cope) 210 L Çmimi origjinal qe: 210 L.190 LÇmimi i tanishëm është: 190 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl F/F 90°, 20 x ½” PN25 (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Y091/2003 – Brryl F/F 90°, 20 x ½” PN25 (10 cope)”