Suport për blerje !
Ofertë!

Y090/0025 – Brryl Lisho 25 x 25 90°, PN25 (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 63 L.Çmimi i tanishëm është: 55 L.

-13%

Brryl Lisho 25 x 25 90°, PN25 (10 cope)

Y090/0025 - Brryl Lisho 25 x 25 90°, PN25 (10 cope) 63 L Çmimi origjinal qe: 63 L.55 LÇmimi i tanishëm është: 55 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl Lisho 25 x 25 90°, PN25 (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Y090/0025 – Brryl Lisho 25 x 25 90°, PN25 (10 cope)”