Suport për blerje !
Ofertë!

Y090/0020 – Brryl Lisho 20 x 20 90° , PN25 (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 47 L.Çmimi i tanishëm është: 40 L.

-15%

Brryl Lisho 20 x 20 90° , PN25 (10 cope)

Y090/0020 - Brryl Lisho 20 x 20 90° , PN25 (10 cope) 47 L Çmimi origjinal qe: 47 L.40 LÇmimi i tanishëm është: 40 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl Lisho 20 x 20 90° , PN25 (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Y090/0020 – Brryl Lisho 20 x 20 90° , PN25 (10 cope)”