Suport për blerje !
Ofertë!

WWD32001 – Saldatrice inverter MMA200 A me ekran LED

Çmimi origjinal qe: 16,380 L.Çmimi i tanishëm është: 12,500 L.

-24%
WWD32001 - Saldatrice inverter MMA200 A me ekran LED 16,380 L Çmimi origjinal qe: 16,380 L.12,500 LÇmimi i tanishëm është: 12,500 L.
Brand:WADFOW

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Saldatrice inverter MMA200 A me ekran LED

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “WWD32001 – Saldatrice inverter MMA200 A me ekran LED”