Suport për blerje !
Ofertë!

WR18DH-W2Z – Pistolete dadicekesh me bateri 18V,1/2”, 600 Nm, per M10-M20, motor pa karbo (vetem trup)

Çmimi origjinal qe: 55,460 L.Çmimi i tanishëm është: 39,900 L.

-28%
WR18DH-W2Z - Pistolete dadicekesh me bateri 18V,1/2'', 600 Nm, per M10-M20, motor pa karbo (vetem trup) 55,460 L Çmimi origjinal qe: 55,460 L.39,900 LÇmimi i tanishëm është: 39,900 L.
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pistolete dadicekesh me bateri 18V,1/2”, 600 Nm, per M10-M20, motor pa karbo (vetem trup)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “WR18DH-W2Z – Pistolete dadicekesh me bateri 18V,1/2”, 600 Nm, per M10-M20, motor pa karbo (vetem trup)”