Suport për blerje !

VPM37028 – Pompe Volumetrike 370 Wat, hedhja 30 m, prurja 30 l/min

4,750 L

Pompe Volumetrike 370 Wat, hedhja 30 m, prurja 30 l/min

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
VPM37028 - Pompe Volumetrike 370 Wat, hedhja 30 m, prurja 30 l/min 4,750 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pompe Volumetrike 370 Wat, hedhja 30 m, prurja 30 l/min

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “VPM37028 – Pompe Volumetrike 370 Wat, hedhja 30 m, prurja 30 l/min”