Vinc elektrik
Vlerësuar me 0 nga 5

Vinc elektrik

22,900 L

Marka:INGCO

Vinc elektrik 900 W / 250 – 500 Kg


Kodi: EH5001

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vinc elektrik”