Vendmbajtëse
Vinc elektrik

Vinc elektrik

49,900 L

Vinc elektrik 1600 Watt, 1000 kg


Kodi: EH10001

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vinc elektrik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *