Vidiator mini

Vidiator mini

1,950 L

Vidiator mini me bateri 4V +10 maja 25 mm


Kodi: CSDLI0402

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vidiator mini”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *