Vidiator me goditje me bateri 12V / 80 Nm (vetem trup)

Vidiator me goditje me bateri 12V / 80 Nm (vetem trup)

5,900 L

Marka:BORMANN

Vidiator me goditje me bateri 12V / 80 Nm (vetem trup)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Vidiator me goditje me bateri 12V / 80 Nm (vetem trup)