Vidiator me bateri 12 V, 25 Nm

Vidiator me bateri 12 V, 25 Nm

3,900 L

Marka:BORMANN

Vidiator me bateri 12 V, 25 Nm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Vidiator me bateri 12 V, 25 Nm