Suport për blerje !

Vidiator me 2 bateri

5,900 L

PL20/2
Vidiator me 2 bateri
20 V / 2.0 Ah
Me 17 + 1 shpejtesi
Perfshire aksesoret:
6 punto + 6 maja
+ adaptor
Ne valixhe plastike

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Vidiator me 2 bateri 5,900 L
Brand:POWERLAND

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

PL20/2
Vidiator me 2 bateri
20 V / 2.0 Ah

3 Vite Garanci

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vidiator me 2 bateri”