Vidiator me 2 bateri 12V / 25 NM
Vlerësuar me 0 nga 5

Vidiator me 2 bateri 12V / 25 NM

4,990 L

Vidiator me 2 bateri 12V / 25 NM


Kodi: CDLI1221

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vidiator me 2 bateri 12V / 25 NM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *