Vidiator me 2 bateri 12V/ 1.5 Ah 20 Nm
Vlerësuar me 0 nga 5

Vidiator me 2 bateri 12V/ 1.5 Ah 20 Nm

5,990 L

Marka:INGCO

Vidiator me 2 bateri 12V/ 1.5 Ah 20 Nm


Kodi: CDLI1232E

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vidiator me 2 bateri 12V/ 1.5 Ah 20 Nm”