Suport për blerje !
Ofertë!

Vidiator gipsi 550 W elektrik 0-5500 rpm

Çmimi origjinal qe: 11,210 L.Çmimi i tanishëm është: 8,490 L.

-24%

Vidiator gipsi 550 W elektrik 0-5500 rpm

Vidiator gipsi 550 W elektrik 0-5500 rpm 11,210 L Çmimi origjinal qe: 11,210 L.8,490 LÇmimi i tanishëm është: 8,490 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Vidiator gipsi 550 W elektrik 0-5500 rpm