Vidiator elektrik
Vlerësuar me 0 nga 5

Vidiator elektrik

3,700 L

Marka:INGCO

Vidiator elektrik 280W 0-750rpm, kabell 4ml


Kodi: ED2808

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vidiator elektrik”