Vibratore betoni

Vibratore betoni

32,500 L

Brand:INGCO

Vibratore betoni me benzine Fuqia :4.8Kw(6.5HP)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vibratore betoni”