Vibratore betoni
Vlerësuar me 0 nga 5

Vibratore betoni

27,500 L

Vibratore betoni me benzine Fuqia :4.8Kw(6.5HP)


Kodi: GVR-2E

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vibratore betoni”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *