Suport për blerje !

WUC02235.M – Kominoshe pune M

3,500 L

WUC02235.M
Kominoshe pune me krahe
Materiali: 65% Polyester 35 % Pambuk Dendesia 235 g/sqm
Masa M, L, XL

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
WUC02235.M - Kominoshe pune M 3,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

WUC02235.M
Kominoshe pune me
krahe
Materiali:
65% Polyester
35 % Pambuk
Dendesia 235 g/sqm
Masa M, L, XL

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “WUC02235.M – Kominoshe pune M”