Suport për blerje !

HSU012501 – Ventuze teke per ngritje 25 kg

590 L

Ventuze teke per ngritje 25 kg

HSU012501 - Ventuze teke per ngritje 25 kg 590 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HSU012501 – Ventuze teke per ngritje 25 kg”