Vendmbajtëse
Ventilator me bateri 20 V

Ventilator me bateri 20 V

7,500 L

Ventilator me bateri 20 V (vetem trup) me 3 shpejtesi frytje


Kodi: CFALI2001

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ventilator me bateri 20 V”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *