Ventilator 40 w me 5 helika me telekomande

Ventilator 40 w me 5 helika me telekomande

4,900 L

Marka:BORMANN

Ventilator 40 w me 5 helika me telekomande

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ventilator 40 w me 5 helika me telekomande