Vegel Multifunksionale
Vlerësuar me 0 nga 5

Vegel Multifunksionale

1,750 L

Marka:INGCO

Vegel Multifunksionale e palosshme me 15 funksione


Kodi: HFMFT0115

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vegel Multifunksionale”