Varese rrobash portative 100 x 39 x 150cm me 3 rafte anesore

Varese rrobash portative 100 x 39 x 150cm me 3 rafte anesore

7,690 L

Marka:BORMANN

Varese rrobash portative 100 x 39 x 150cm me 3 rafte anesore

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

BPC2200

BORMANN – 0