Suport për blerje !
Ofertë!

HSTH03498 – Vare me bisht fibre xhami 4000 gr

Çmimi origjinal qe: 3,500 L.Çmimi i tanishëm është: 2,990 L.

-15%

Vare me bisht fibre xhami 4000 gr

HSTH03498 - Vare me bisht fibre xhami 4000 gr 3,500 L Çmimi origjinal qe: 3,500 L.2,990 LÇmimi i tanishëm është: 2,990 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HSTH03498 – Vare me bisht fibre xhami 4000 gr”