Valixhe metalike

Valixhe metalike

3,950 L

Marka:INGCO

Valixhe metalike veglash me 3 hapje 495x200x290mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Valixhe metalike”