Suport për blerje !
Ofertë!

V400DIAM.4 – Spraj boje Smalto me efekt Diamanti e Verdhe 400 ml ( 6 cope )

Çmimi origjinal qe: 750 L.Çmimi i tanishëm është: 590 L.

-21%
V400DIAM.4 - Spraj boje Smalto me efekt Diamanti e Verdhe 400 ml ( 6 cope ) 750 L Çmimi origjinal qe: 750 L.590 LÇmimi i tanishëm është: 590 L.
Brand:AMBROSOL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Spraj boje Smalto me efekt Diamanti e Verdhe 400 ml ( 6 cope )

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “V400DIAM.4 – Spraj boje Smalto me efekt Diamanti e Verdhe 400 ml ( 6 cope )”