Suport për blerje !
Ofertë!

UC18YSL3-WJZ – Set me karikues dhe 2 bateri MultiVolt 18-36V, 4Ah/8Ah

Çmimi origjinal qe: 48,280 L.Çmimi i tanishëm është: 39,900 L.

-17%
UC18YSL3-WJZ - Set me karikues dhe 2 bateri MultiVolt 18-36V, 4Ah/8Ah 48,280 L Çmimi origjinal qe: 48,280 L.39,900 LÇmimi i tanishëm është: 39,900 L.
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set me karikues dhe 2 bateri MultiVolt 18-36V, 4Ah/8Ah

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “UC18YSL3-WJZ – Set me karikues dhe 2 bateri MultiVolt 18-36V, 4Ah/8Ah”