Suport për blerje !

Tub spiral per koke dushi 1.5 m

450 L

Tub spiral per koke dushi 1.5 m

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Tub spiral per koke dushi 1.5 m 450 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub spiral per koke dushi 1.5 m