Suport për blerje !

TS15008 – Sharre ndertimi 1500 W, 254 mm

65,900 L

Sharre ndertimi 1500 W, 254 mm

TS15008 - Sharre ndertimi 1500 W, 254 mm 65,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sharre ndertimi 1500 W, 254 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TS15008 – Sharre ndertimi 1500 W, 254 mm”