Tronkatrice Metali
Vlerësuar me 0 nga 5

Tronkatrice Metali

13,900 L

Marka:INGCO

Tronkatrice Metali 2350 W me disk 355×25.4x3mm


Kodi: COS35538

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tronkatrice Metali”