Tronkatrice metali 2000W ?355

Tronkatrice metali 2000W ?355

10,900 L

Marka:BORMANN

Tronkatrice metali 2000W ?355

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tronkatrice metali 2000W ?355