Suport për blerje !

COS35568E – Tronkatrice metali 2400 W, me disk 355×25.4×3 mm

17,500 L

Tronkatrice metali 2400 W, me disk 355×25.4×3 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
COS35568E - Tronkatrice metali 2400 W, me disk 355x25.4x3 mm 17,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “COS35568E – Tronkatrice metali 2400 W, me disk 355×25.4×3 mm”