Tronkatrice me disk 1400 W

Tronkatrice me disk 1400 W

11,900 L

Tronkatrice me disk 1400 W, 210 mm


Kodi: BMS14002

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tronkatrice me disk 1400 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *