Suport për blerje !

BMS18001 – Tronkatrice me disk 1800 W, 255 mm

26,900 L

Tronkatrice me disk 1800 W, 255 mm

BMS18001 - Tronkatrice me disk 1800 W, 255 mm 26,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BMS18001 – Tronkatrice me disk 1800 W, 255 mm”