Tronkatrice me

Tronkatrice me

49,900 L

Tronkatrice me syprine 1800 W me disk 305×30 mm


Kodi: MT2S18002

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tronkatrice me”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *