Tronkatrice 2400

Tronkatrice 2400

44,900 L

Tronkatrice 2400 Watt, ?305 mm


Kodi: BM2S24001

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tronkatrice 2400”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *