Suport për blerje !
Ofertë!

TRH92000 – Vinc elektrik karotreci, Kapaciteti 907kg

Çmimi origjinal qe: 21,030 L.Çmimi i tanishëm është: 14,500 L.

-31%
TRH92000 - Vinc elektrik karotreci, Kapaciteti 907kg 21,030 L Çmimi origjinal qe: 21,030 L.14,500 LÇmimi i tanishëm është: 14,500 L.
Brand:BIG RED

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Vinc elektrik karotreci, Kapaciteti 907kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TRH92000 – Vinc elektrik karotreci, Kapaciteti 907kg”