Suport për blerje !

PED5008 – Trapan metali 500 W, 0-2800 rpm, 10 mm

3,800 L

Trapan metali 500 W, 0-2800 rpm, 10 mm

PED5008 - Trapan metali 500 W, 0-2800 rpm, 10 mm 3,800 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PED5008 – Trapan metali 500 W, 0-2800 rpm, 10 mm”